Turnéra indul Camila “Havana” Cabello!

A slágerlisták ifjú királynője, Camila Cabello hamarosan útra kel, hogy Never Be The Same címre keresztelt turnéja keretében még inkább meghódítsa a világot és közelebb kerüljön szeretett rajongóihoz. Camila első, önálló szólóelőadói turnéja április 9-én Vancouverből indul és olyan jelentős városok érintésével zajlik majd, mint Los Angeles, New York, Chicago, Denver, Boston, Toronto, London és Amszterdam. A koncertsorozat alkalmával a Camillizerek élőben is megtapasztalhatják az énekesnő január 12-én megjelent debütáló albumának élettel teli dalcsokrát; felcsendül majd a turné címadó slágere, a Never Be The Same és a Havana eleven dallamai is.

Cabello első albuma hazánkban is platinalemez lett, és a MAHASZ mindegyik listáját meghódította. A 20 éves énekesnő világviszonylatban is megállíthatatlan: Young Thuggal közös Havana című slágere hét hétnyi második hely után a Billboard Hot 100 lista első helyére került, Camila című debütáló lemeze pedig a Billboard 200 élén végzett és nem egy országban bearanyozódott. Röviddel megjelenése után 100 országban lett iTunes-listavezető.

“Never Be The Same Tour” dátumok

Monday, April 9, 2018 Vancouver, BC, Canada Orpheum Theatre
Tuesday, April 10, 2018 Seattle, WA The Paramount Theatre
Wednesday, April 11, 2018 Portland, OR Arlene Schnitzer Concert Hall
Friday, April 13, 2018 Oakland, CA Fox Theater
Saturday, April 14, 2018 Los Angeles, CA Hollywood Palladium
Wednesday, April 18, 2018 Denver, CO Paramount Theatre
Friday, April 20, 2018 Minneapolis, MN State Theatre
Saturday, April 21, 2018 Milwaukee, WI Riverside Theater
Sunday, April 22, 2018 Chicago, IL Riviera Theater
Tuesday, April 24, 2018 Saint Louis, MO The Pageant
Wednesday, April 25, 2018 Detroit, MI The Fillmore Detroit
Friday, April 27, 2018 Toronto, ON, Canada Sony Centre for the Performing Arts
Saturday, April 28, 2018 Montreal, QC, Canada M Telus
Sunday, April 29, 2018 Boston, MA Orpheum Theatre
Tuesday, May 1, 2018 Philadelphia, PA The Fillmore
Friday, May 4, 2018 New York, NY Terminal 5
Tuesday, June 5, 2018 Glasgow, UK Glasgow O2 Academy
Wednesday, June 6, 2018 Birmingham, UK Birmingham O2 Academy
Tuesday, June 12, 2018 London, UK O2 Academy Brixton
Wednesday, June 13, 2018 Amsterdam, NL AFAS Live

 

Hallgasd vagy vásárold meg a Camila c. albumot az alábbi linken!

Camila Cabello – Camila

Hozzászólások

Hozzászólás